• Wpisów: 10
  • Średnio co: 21 dni
  • Ostatni wpis: 132 dni temu, 12:33
  • Licznik odwiedzin: 6 408 / 234 dni
 
pastelowyfiolet
 
Hej!
Na początku chcę Wam podziękować za tyle odwiedzin! Mój pierwszy wpis był dokładnie 25 dni temu, czyli w dniu założenia tego bloga.
Dzięki za ponad 1000 wejść! Zdaję sobie sprawę z tego, że jest tu wiele osób prowadzących popularniejsze blogi, ale i tak jestem szczęśliwa i zmotywowana do dalszego pisania.  

large2.jpgOstatnio zaczęłam oglądać seriale na necie, co jest raczej do mnie niepodobne. Nigdy nie wkręcałam się w seriale, a jeśli już to jedynie w te, które leciały w telewizji. Jedynym wyjątkiem był serial "Pretty Little Liars", który oglądałam, gdy byłam w gim. Jednak szybko się rozczarowałam. Dlaczego ? Przed obejrzeniem serialu przeczytałam książki, które moim zdaniem były o wiele ciekawsze. Może dlatego, że serial omijał wiele ciekawych wątków.

Co spowodowało, że znowu zaczęłam oglądać seriale?

13rw.jpg


"13 powodów". Serial szybko zyskał popularność. Obejrzało go wielu moich znajomych, którzy potem mnie do niego zachęcali. To właśnie ich pozytywne opinie spowodowały, że i ja postanowiłam obejrzeć ten serial. Nie żałuję - serial jest naprawdę świetny ! Bohaterowie, poruszany problem, postać Hannah, ścieżka dźwiękowa...wszystko jest naprawdę dograne. Przede wszystkim serial daje do myślenia. Emocje, warstwy i problemy, które składają się na “13 powodów” sprawiają, że po obejrzeniu całości, jeżeli nie wyłączyliście myślenia, będziecie się zastanawiać nad tym, co właśnie obejrzeliście. Sięgnięcie pamięcią w przeszłość. Być może przypomnicie sobie koleżanki i kolegów podobnych do osób, które obserwowaliście przez 13. odcinków.
Zachęcam do obejrzenia tych, którzy jeszcze tego nie oglądali !
A ja z niecierpliwością czekam na drugi sezon.

large3.jpg


Wczoraj postanowiłam zmienić wygląd bloga. Poprzedni wydawał mi się nieciekawy i zbyt "prosty". Pokombinowałam trochę, długo zastanawiałam się nad kolorami, czcionką itd...aż w końcu mam to, czego chciałam ! Znam się trochę na tych kodach i tworzeniu wyglądu blogów, więc jeśli chcecie mogę Wam pomóc przy zmianach waszych blogów. Możecie śmiało pisać do mnie w tej sprawie. Na pewno postaram się jak najlepiej pomóc.

large4.jpgA jak Wam podoba się nowy wygląd ? Może powinnam coś jeszcze zmienić ?

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego